Yasal Uyarı

Bu web sitesi Mone.gen.tr nin mülkiyetidir. Yazılım, tasarım kodlama, görseller ve açıklamalar dahil hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamazsınız. Yalnız kişisel kullanımınız için yazıcı çıktısı alabilirsiniz.

Mone.gen.tr web sitesi virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan korunmak için mevcut imkanlar çerçevesinde gerekli önlemleri almıştır.  Buna rağmen kullanıcılar kendi işletim sistemi ve bilgisayarının güvenlik tedbir ve yazılımlarının güncelliğinden sorumludur. Dolayısı ile mone.gen.tr web sitesi ziyaretçileri  web sitemiz veya dolaylı sebep ve sonuçlarından oluşabilecek zararların sorumlulugunun kendilerine ait olduğunu kabul ederler.

Mone.gen.tr web sitesi yetişkin kullanıcılara yöneliktir. 18 yaş altı kişilerin kullanım ve alışverişi mümkün değildir.

Mone.gen.tr web sitesinde bulunan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Tıbbi öneri, hekim ve eczacı önerisi yerine geçmez, kullanılmaz.

Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlemde bulunmak niyetinde olduğunda, bu kararı ile oluşabilecek zararların sorumluluğunun Mone.gen.tr web sitesine ait olmadığını kabul etmiş sayılır.

Mone.gen.tr web sitesinde bulunan her türlü içeriğin hatasız olması için her türlü önlemi almış olmakla birlikte, sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

Ziyaretçilerin Mone.gen.tr üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.  Müşteri, fatura ve teslimat bilgileri amacıyla kullanılacaktır.

Siparişinizin hazırlanması, faturalandırılması ve size teslim edilmesi amacı dışında kullanılmayacak ve asla hiçbir iş ortağı, kişi veya kuruluşla paylaşılmayacaktır.   Siparişinizin hazırlanması, faturalandırılması için paylaştığınız bilgiler web sitemizde, sunucu üzerinde saklanmadığından dolayı bilgileriniz güvencemiz altındadır.  Kişisel bilgilerinizin şirket satış, faturalandırma programımızdan ürün teslimatınız gerçekleştikten sonra tamamen kaldırılmasını talep edebilir, bu işlemi dilediğiniz an yerine getirebiliriz.

Sitemizi ziyaret eden ve siparişveren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. Herhangi bir soru veya sorun durumunda telefon numaramızdan veya iletişim formunu doldurarak müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Mone.gen.tr yasal uyarı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Yasal Uyarı, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Yorumlar kapalı.

Türk Gıda kodeksi'ne uygun olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın G34-7048 sicil numaralı tesiste üretilmiştir.